Titles you rated
MatildaRated ★ 3.0- The ScamRated ★ 3.0
ElementalRated ★ 4.5
Notting HillRated ★ 4.0
R-PointRated ★ 3.5
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 3.0- Memoir of a Murdereren: New MemoryRated ★ 3.0
I Want to Eat Your PancreasRated ★ 2.5
WhiplashRated ★ 5.0
The Lion KingRated ★ 4.0
The Gangster, the Cop, the DevilRated ★ 3.0
DuneRated ★ 3.5
Space SweepersRated ★ 3.5
Hansan: Rising DragonRated ★ 3.5
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 3.5
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 4.0
Weathering With YouRated ★ 2.5
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.5
Decision to LeaveRated ★ 4.5