Movies
Ratings
190
Keys to the HeartRated ★ 3.5
The GodfatherRated ★ 5.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 4.0
BoyhoodRated ★ 5.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 3.5
In the Valley of ElahRated ★ 3.5
The A-TeamRated ★ 3.5
The TerminatorRated ★ 4.0
Bruce AlmightyRated ★ 4.0
The ClassicRated ★ 4.5
My Little BrideRated ★ 2.5
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 3.5
Kung Fu PandaRated ★ 3.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
Home AloneRated ★ 3.0
Tidal WaveRated ★ 3.0
Iron ManRated ★ 3.5
200 Pounds BeautyRated ★ 2.5
IncendiesRated ★ 5.0