Series
Ratings
22
City HunterRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
Yong PalRated ★ 3.0
RememberRated ★ 3.5
Who Are You: School 2015Rated ★ 4.0
Master's SunRated ★ 3.5
A Gentleman's DignityRated ★ 3.0
Marriage, Not DatingRated ★ 3.5
The Time We Were Not in LoveRated ★ 2.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0
Cheese in the TrapRated ★ 4.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 3.0
High School King of SavvyRated ★ 3.5
Oh My VenusRated ★ 2.5
PinocchioRated ★ 3.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 3.5
Splash Splash LoveRated ★ 3.0
BigRated ★ 3.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.5
My Love From Another StarRated ★ 4.0