Titles you rated
The ThievesRated ★ 4.0
The Terror LiveRated ★ 5.0
Inside MenRated ★ 4.0
Worst WomanRated ★ 3.0
Atomic BlondeRated ★ 4.0
SpotlightRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 4.0
Miss SloaneRated ★ 5.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.0
SearchingRated ★ 5.0
Extreme JobRated ★ 4.0
A Violent ProsecutorRated ★ 3.0
Omae Umasou Da naRated ★ 4.0
Green BookRated ★ 5.0
Knives OutRated ★ 5.0
MasterRated ★ 5.0
UpRated ★ 3.0
Life of PiRated ★ 4.0
WALL-ERated ★ 4.0
My Little BrideRated ★ 2.0