Movies
Ratings
30
The Pursuit of HappynessRated ★ 4.0
Real SteelRated ★ 4.0
Love & Other DrugsRated ★ 4.0
King and the ClownRated ★ 5.0
In TimeRated ★ 4.0
SnowpiercerRated ★ 3.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 5.0
WALL-ERated ★ 4.0
August RushRated ★ 4.0
AmadeusRated ★ 3.0
The Butterfly EffectRated ★ 5.0
The PianistRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 4.0
TitanicRated ★ 5.0
300Rated ★ 4.0
All About My WifeRated ★ 3.0
The Matrix RevolutionsRated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 5.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0