Titles you rated
The ExpendablesRated ★ 2.0
White ChicksRated ★ 3.0
Blue StreakRated ★ 5.0
The Cabin in the WoodsRated ★ 3.0
Back to the Future Part IIRated ★ 4.0
Law Abiding CitizenRated ★ 2.5
The Phantom of the OperaRated ★ 2.5
The Bourne SupremacyRated ★ 1.5
Finding Mr. DestinyRated ★ 1.0
ShrekRated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 2.0
Les MisérablesRated ★ 0.5
Alice in WonderlandRated ★ 1.0
Shrek the ThirdRated ★ 2.0
Suspect XRated ★ 4.0
The Bourne IdentityRated ★ 2.0
The Incredible HulkRated ★ 1.5
ZombielandRated ★ 2.0
NotoriousRated ★ 4.0
The Fast and the FuriousRated ★ 4.0