Movies
Ratings
441
Last HolidayRated ★ 5.0
I Am Not an Easy ManRated ★ 5.0
Black WidowRated ★ 5.0
MinariRated ★ 3.5
CinderellaRated ★ 3.0
Freaky FridayRated ★ 4.0
Bird BoxRated ★ 4.0
Ocean's EightRated ★ 4.5
The Emperor's New GrooveRated ★ 4.0
Frozen IIRated ★ 5.0
Terminator: Dark FateRated ★ 4.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.5
Toy Story 4Rated ★ 4.0
AladdinRated ★ 4.0
Escape RoomRated ★ 3.0
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
Captain MarvelRated ★ 4.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 3.0
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 1.5
VenomRated ★ 3.0