Titles you rated
Captain MarvelRated ★ 4.0
Black WidowRated ★ 4.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 3.5
Don't Look UpRated ★ 3.5
OppenheimerRated ★ 2.5
Everything Everywhere All at Once+Rated ★ 4.0
SleepRated ★ 3.0
Confidential Assignment2: InternationalRated ★ 3.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.0
SmugglersRated ★ 2.5
Decision to LeaveRated ★ 3.0
ExhumaRated ★ 3.5
BarbieRated ★ 3.0
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
The InternRated ★ 3.5
Man on the EdgeRated ★ 3.5
Woochi : The Demon SlayerRated ★ 3.5
The Witch: Part 2. The Other OneRated ★ 3.5
AlienoidRated ★ 3.5
Hotel MumbaiRated ★ 3.0