Movies
Ratings
88
The Damned UnitedRated ★ 5.0
Inside MenRated ★ 4.5
The Classified FileRated ★ 3.0
1987: When the Day ComesRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 3.5
FamilyhoodRated ★ 3.5
The Spy Gone NorthRated ★ 5.0
The Last ExorcismRated ★ 2.0
Friend : The Great LegacyRated ★ 4.0
[REC]Rated ★ 2.5
Pacific RimRated ★ 3.5
The ChorusRated ★ 4.0
Death BellRated ★ 2.5
Slow VideoRated ★ 4.0
Confession of MurderRated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 4.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.5
LucyRated ★ 4.0
Into the StormRated ★ 4.0
I Wish I Had a WifeRated ★ 4.0