Titles you rated
Psycho-Pass: The MovieRated ★ 3.5
Princess MononokeRated ★ 5.0
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 3.0
Attila MarcelRated ★ 4.5
BoyhoodRated ★ 5.0
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 4.5
The Age of ShadowsRated ★ 3.0
Train to BusanRated ★ 3.0
Jason BourneRated ★ 4.0
Two Days, One NightRated ★ 3.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.5
The Beauty InsideRated ★ 2.5
Let the Right One InRated ★ 4.0
Star Trek: BeyondRated ★ 5.0
Wood Job!Rated ★ 4.0
50/50Rated ★ 3.5
Partly CloudyRated ★ 4.0
(500) Days of SummerRated ★ 4.5
The PriestsRated ★ 4.0
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 4.0