Titles you rated
SpeedRated ★ 3.0
War of the ArrowsRated ★ 4.0
Apocalypse NowRated ★ 4.0
Police StoryRated ★ 3.0
Drunken Master IIRated ★ 3.0
VolcanoRated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 3.0
King of BeggarsRated ★ 3.0
The ThievesRated ★ 3.0
The RockRated ★ 4.0
Winners & SinnersRated ★ 3.0
TakenRated ★ 4.0
The Simpsons MovieRated ★ 3.0
Cold EyesRated ★ 3.0
Sister Act 2: Back in the HabitRated ★ 4.0
DerangedRated ★ 3.0
BlindnessRated ★ 3.0
The Divine WeaponRated ★ 4.0
Lars and the Real GirlRated ★ 3.0
HelplessRated ★ 3.0