Titles you rated
MelancholiaRated ★ 3.5
The Diary of a Teenage GirlRated ★ 3.5
The Old Woman with the KnifeRated ★ 3.5
The Zone of InterestRated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 3.5
Savage GraceRated ★ 3.5
All About Lily Chou-ChouRated ★ 3.5
Requiem for a DreamRated ★ 3.5
Mission: CrossRated ★ 3.5
SleepRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 4.5
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 4.0
Initiation LoveRated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 5.0
ElementalRated ★ 4.5
The Hating GameRated ★ 4.5
The Florida ProjectRated ★ 3.5
Beau Is AfraidRated ★ 3.5
Emergency DeclarationRated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 5.0