Titles you rated
Silent HillRated ★ 2.5
The Incredible HulkRated ★ 4.5
Forever the MomentRated ★ 3.0
OrphanRated ★ 4.0
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 3.5
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 3.5
Ode to My FatherRated ★ 4.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 4.5
Crayon Shin-chan: The Adult Empire Strikes BackRated ★ 5.0
Happy FlightRated ★ 4.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 4.0
GloveRated ★ 3.5
ChampionRated ★ 3.0
Spider-ManRated ★ 5.0
Spider-Man 3Rated ★ 4.0
R-PointRated ★ 4.0
TraffickersRated ★ 4.0
The Hunger GamesRated ★ 4.0
District B13Rated ★ 3.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 3.0