Series
Ratings
509
SPY x FAMILY Season 3Rated ★ 3.5
Genie, Make a WishRated ★ 2.0- Dr. Stone SCIENCE FUTURE part 2Rated ★ 3.0
Bonappetit Your MajestyRated ★ 3.0- 마이턴Rated ★ 3.5
That Time I Got Reincarnated as a SlimeRated ★ 3.5
Better Late Than SingleRated ★ 3.0
The Bear Season 4Rated ★ 3.5
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
Tastefully YoursRated ★ 3.0
Dr.STONE SCIENCE FUTURE part 1Rated ★ 3.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0- 사상검증구역: 더 커뮤니티Rated ★ 3.0
The Devil's Plan 2Rated ★ 3.0
New Recruit Season 3Rated ★ 3.0
The Interest of LoveRated ★ 3.5
Singles' Inferno Season 4Rated ★ 2.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.0
Alice in BorderlandRated ★ 3.0- 백종원의 레미제라블Rated ★ 3.5