Titles you rated
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 5.0
Rush Hour 3Rated ★ 4.0
High School MusicalRated ★ 4.0
The Day After TomorrowRated ★ 5.0
TakenRated ★ 3.0
MatildaRated ★ 4.0
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 3.0
Charlie's Angels: Full ThrottleRated ★ 4.0
The Man from NowhereRated ★ 4.0
My Name Is KhanRated ★ 5.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 5.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 5.0
TwilightRated ★ 3.0
The ThievesRated ★ 4.0
In TimeRated ★ 4.0
PapermanRated ★ 5.0
ConstantineRated ★ 5.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 3.0
Ocean's ThirteenRated ★ 4.0
Kung Fu PandaRated ★ 5.0