Movies
Ratings
607
Just Do It!Rated ★ 4.0
The ProtectorRated ★ 2.0
Samurai X : Reflection (Rurouni Kenshin)Rated ★ 4.0
Please Teach Me EnglishRated ★ 4.0
Fantastic FourRated ★ 3.0
No Mercy for the RudeRated ★ 3.0
A Man Who Was SupermanRated ★ 4.0- My Father Is HeroRated ★ 4.0
Le Grand Chef 2: Kimchi BattleRated ★ 4.0
The Taking of Pelham 1 2 3Rated ★ 3.0
The WarlordsRated ★ 3.0
The Return of JafarRated ★ 4.0
Over My Dead BodyRated ★ 2.0
The Karate KidRated ★ 4.0
The Storm RidersRated ★ 4.0
HancockRated ★ 4.0
Underground RendezvousRated ★ 3.0
DerangedRated ★ 4.0
S.W.A.T.Rated ★ 4.0- Almost CheRated ★ 3.0