Titles you rated
Captain MarvelRated ★ 4.5
Dark PhoenixRated ★ 4.0
MaleficentRated ★ 5.0
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
Mary Poppins ReturnsRated ★ 2.0
The CobblerRated ★ 1.5
The Truman ShowRated ★ 5.0
A Hard DayRated ★ 3.5
Feng ShuiRated ★ 4.5
The NunRated ★ 1.0
Door LockRated ★ 2.5
PassengersRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 4.5
Green BookRated ★ 5.0
CoralineRated ★ 2.5
CapernaumRated ★ 4.0
Intimate StrangersRated ★ 4.5
Ralph Breaks the InternetRated ★ 4.0
How to Train Your Dragon: The Hidden WorldRated ★ 4.5
Hit-and-Run SquadRated ★ 2.0