Titles you rated
Ruby SparksRated ★ 5.0
ConstantineRated ★ 4.0
Our TimesRated ★ 4.5
VeteranRated ★ 4.0
The Fault in Our StarsRated ★ 3.0
La La LandRated ★ 5.0
The Bourne LegacyRated ★ 4.0
Bridget Jones's DiaryRated ★ 4.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.0
Notting HillRated ★ 3.0
The Beauty InsideRated ★ 4.0
Iron ManRated ★ 3.5
Girlfriend BoyfriendRated ★ 4.0
The HelpRated ★ 5.0
Suite FrançaiseRated ★ 4.0
Chungking ExpressRated ★ 4.0
The Imitation GameRated ★ 5.0
CloserRated ★ 3.5
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 5.0
Big FishRated ★ 4.0