Series
Ratings
108- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
Scarlet HeartRated ★ 4.0
What's Up?Rated ★ 4.0
RivalRated ★ 4.0
Three Daddies with One MommyRated ★ 4.0
Plus Nine BoysRated ★ 4.5
Snow WhiteRated ★ 4.0
Dr. ChampRated ★ 4.0- SoulmateRated ★ 5.0
Jang Hee BinRated ★ 4.0- Dating Agency: CyranoRated ★ 4.5
- Jungle Fish Season 2Rated ★ 4.0
My Sweet CityRated ★ 5.0
Can We Get Married?Rated ★ 5.0- Smile, YouRated ★ 4.5
Witch's RomanceRated ★ 4.5- IslandRated ★ 4.0
9 End 2 OutsRated ★ 5.0
LuciferRated ★ 5.0
The Accidental CoupleRated ★ 5.0