Titles you rated
Mrs. DoubtfireRated ★ 4.0
MatildaRated ★ 4.0
Coach CarterRated ★ 4.0
TangledRated ★ 4.0
DreamgirlsRated ★ 5.0
Pride & PrejudiceRated ★ 4.0
Billy ElliotRated ★ 3.0
OrphanRated ★ 5.0
The Little MermaidRated ★ 4.0
MulanRated ★ 4.0
Hello GhostRated ★ 3.0
RatatouilleRated ★ 4.0
Finding NemoRated ★ 4.0
Legally BlondeRated ★ 4.0
QuickRated ★ 3.0
Stuart LittleRated ★ 4.0
Step UpRated ★ 4.0
Step Up 2: The StreetsRated ★ 4.0
SaltRated ★ 3.0
Chicken RunRated ★ 4.0