Titles you rated
SwiriRated ★ 5.0
Two CopsRated ★ 5.0
The Bourne SupremacyRated ★ 4.0
City Of The Rising SunRated ★ 4.0
District B13Rated ★ 5.0
Mission: ImpossibleRated ★ 5.0
SilmidoRated ★ 5.0
Legend of the Fist: The Return of Chen ZhenRated ★ 5.0
Independence DayRated ★ 4.0
Back to the FutureRated ★ 4.0
2012Rated ★ 5.0
Minority ReportRated ★ 5.0
The Day After TomorrowRated ★ 5.0
I, RobotRated ★ 3.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 5.0
The TerminatorRated ★ 4.0
Fantastic FourRated ★ 5.0
Men in BlackRated ★ 5.0
Men in Black 3Rated ★ 5.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 5.0