Movies
Ratings
34
MasqueradeRated ★ 3.0
World War ZRated ★ 2.0
Black SwanRated ★ 5.0
PaprikaRated ★ 5.0
A Frozen FlowerRated ★ 4.0
The HousemaidRated ★ 3.0
The MatrixRated ★ 5.0
Life of PiRated ★ 4.0
Spirited AwayRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 5.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
Rain ManRated ★ 5.0
GravityRated ★ 5.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 5.0
3 IdiotsRated ★ 5.0
Good Will HuntingRated ★ 5.0
The Butterfly EffectRated ★ 4.0
MementoRated ★ 5.0
AvatarRated ★ 4.0