Movies
Ratings
33
A Serious ManRated ★ 3.0
HappinessRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 5.0
A Moment to RememberRated ★ 3.0
Life of PiRated ★ 1.0
Blue JasmineRated ★ 2.0
RoboCopRated ★ 1.0
TwilightRated ★ 4.0
Saving Private RyanRated ★ 4.0
JumperRated ★ 2.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 2.0
May 18Rated ★ 3.0
The TerminatorRated ★ 2.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 3.0
The PianistRated ★ 3.0
GravityRated ★ 2.0
The Bourne UltimatumRated ★ 3.0
King KongRated ★ 3.0
Seven DaysRated ★ 4.0
Tidal WaveRated ★ 1.0