Movies
Ratings
273
200 Pounds BeautyRated ★ 5.0
Train to BusanRated ★ 5.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 5.0
Eight Legged FreaksRated ★ 1.0
The HostRated ★ 4.0
Children Who Chase Lost VoicesRated ★ 1.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 2.0
The HappeningRated ★ 4.0
Mr. XXX-KisserRated ★ 3.0
Whispering CorridorsRated ★ 3.0
War HorseRated ★ 1.0
Final Destination 3Rated ★ 3.0
Ju-on: The GrudgeRated ★ 3.0
The MistRated ★ 2.0
Horror StoriesRated ★ 2.0
Family TiesRated ★ 3.0
G-ForceRated ★ 2.0
Thirteen GhostsRated ★ 1.0
The Final DestinationRated ★ 2.0
The Book of EliRated ★ 2.0