Movies
Ratings
50
AvatarRated ★ 4.0
Kung Fu PandaRated ★ 4.5
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 4.5
ShrekRated ★ 4.5
Monsters, Inc.Rated ★ 4.5
Toy StoryRated ★ 4.5
Iron ManRated ★ 4.0
WALL-ERated ★ 4.5
The Lion KingRated ★ 4.5
Minority ReportRated ★ 3.5
SnowpiercerRated ★ 3.5
The Terror LiveRated ★ 3.5
I Am SamRated ★ 4.5
Blue JasmineRated ★ 4.5
A MuseRated ★ 3.5
TitanicRated ★ 4.5
The Bucket ListRated ★ 4.0
CloserRated ★ 4.5
The Dark Knight RisesRated ★ 4.5
Infernal AffairsRated ★ 4.0