Titles you rated
OblivionRated ★ 5.0
CloverfieldRated ★ 3.0
TRON: LegacyRated ★ 3.0
BattleshipRated ★ 3.0
Independence DayRated ★ 4.0
World War ZRated ★ 3.0
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 2.0
Source CodeRated ★ 3.0
In TimeRated ★ 2.0
SnowpiercerRated ★ 4.0
Wallace & Gromit: A Close ShaveRated ★ 4.0
UpRated ★ 4.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 3.0
Infernal AffairsRated ★ 4.0
SecretRated ★ 4.0
Back to the FutureRated ★ 4.0
Iron ManRated ★ 4.0
The TransporterRated ★ 4.0
Blade: TrinityRated ★ 3.0
The Day After TomorrowRated ★ 4.0