Titles you rated
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0
Dooly the Little DinosaurRated ★ 2.0
Squad 38Rated ★ 4.0
Uncontrollably FondRated ★ 2.5
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 2.5
Yong PalRated ★ 4.0
Who Are You: School 2015Rated ★ 3.0
The HeirsRated ★ 2.5
Oh My GhostRated ★ 3.5
The Slave HuntersRated ★ 4.5
One Punch ManRated ★ 3.5
Parasyte -the maxim-Rated ★ 3.5
SherlockRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 4.0
Sherlock Season 1Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.0
Hwarang: The Poet Warrior YouthRated ★ 3.0
Drinking SoloRated ★ 3.0
Dr. RomanticRated ★ 4.0