Movies
Ratings
88
PunchRated ★ 4.5
(500) Days of SummerRated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 4.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
King and the ClownRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 4.0
Miss GrannyRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 5.0
The Face ReaderRated ★ 3.5
200 Pounds BeautyRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 4.0
Spirited AwayRated ★ 4.0
The IntouchablesRated ★ 3.0
Men in Black 3Rated ★ 2.5
21Rated ★ 2.5
About TimeRated ★ 5.0
The ThievesRated ★ 4.0
SecretRated ★ 4.0- WishRated ★ 4.0
Architecture 101Rated ★ 5.0