Titles you rated
The Heir Apparent: Largo WinchRated ★ 4.0
Death NoteRated ★ 3.0
Seven DaysRated ★ 4.0
LawlessRated ★ 4.0
Total RecallRated ★ 4.0
Fast FiveRated ★ 3.5
CommandoRated ★ 3.5
Rambo: First Blood Part IIRated ★ 4.0
The FugitiveRated ★ 4.0
Charlie's AngelsRated ★ 3.0
RatatouilleRated ★ 4.0
Prince of Persia: The Sands of TimeRated ★ 3.0
Crank: High VoltageRated ★ 4.0
Wild Wild WestRated ★ 3.0
ApocalyptoRated ★ 3.5
The AttorneyRated ★ 1.5
The ExpendablesRated ★ 3.5
Two CopsRated ★ 3.5
SkyfallRated ★ 3.0
Taxi 2Rated ★ 3.5