Movies
Ratings
136
The Weight of ElephantsRated ★ 4.0
The WeightRated ★ 5.0
The Great BeautyRated ★ 5.0
Blue JasmineRated ★ 5.0
TwilightRated ★ 2.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 3.0
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 5.0
District 9Rated ★ 5.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 5.0
ElephantRated ★ 5.0
SnowpiercerRated ★ 5.0
Howl's Moving CastleRated ★ 5.0
Billy ElliotRated ★ 5.0
A Clockwork OrangeRated ★ 5.0
The HostRated ★ 5.0
Spirited AwayRated ★ 5.0
The Sound of MusicRated ★ 5.0
My Neighbor TotoroRated ★ 5.0
SunnyRated ★ 5.0
3 IdiotsRated ★ 5.0