Titles you rated
The Kingdom of the WindRated ★ 5.0
City HunterRated ★ 5.0
Middle School Student ARated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 4.0
Big ThingRated ★ 5.0
Jewel in the PalaceRated ★ 4.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 5.0
Gumiho: Tale of the Fox's ChildRated ★ 4.0
Tree With Deep RootsRated ★ 5.0
My Husband Got a FamilyRated ★ 5.0
Bridal MaskRated ★ 5.0- Magic Kid MasuriRated ★ 4.0
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 5.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.0
Splash Splash LoveRated ★ 4.0
Rustic PeriodRated ★ 4.0
Seoyoung, My DaughterRated ★ 4.0
She Was PrettyRated ★ 5.0