Movies
Ratings
279
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.5
Fantastic FourRated ★ 2.0
MadagascarRated ★ 3.0
Terminator SalvationRated ★ 4.0
X2: X-Men UnitedRated ★ 3.0
Kick the MoonRated ★ 2.0
Ip ManRated ★ 3.0
Indiana Jones and the Kingdom of the Crystal SkullRated ★ 3.0
ArmageddonRated ★ 4.0
Someone SpecialRated ★ 4.0
Cold EyesRated ★ 4.0
Rules of DatingRated ★ 4.0
28 Days LaterRated ★ 3.0
Cast AwayRated ★ 4.0
V for VendettaRated ★ 3.0
The Devil's GameRated ★ 4.0
Live Free or Die HardRated ★ 4.0
Kung Fu HustleRated ★ 4.0
The TerminatorRated ★ 5.0
X-MenRated ★ 4.0