Titles you rated
SpectreRated ★ 4.0
Quantum of SolaceRated ★ 2.5
Casino RoyaleRated ★ 4.5
Better DaysRated ★ 5.0
I Feel PrettyRated ★ 5.0
ParasiteRated ★ 5.0
Love at Second SightRated ★ 4.5
Home AgainRated ★ 4.0
Silver Linings PlaybookRated ★ 3.5
Your Name.Rated ★ 4.5
Jumanji: Welcome to the JungleRated ★ 3.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 5.0
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 4.5
La La LandRated ★ 4.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 3.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
The Hunger GamesRated ★ 3.5
Dead Poets SocietyRated ★ 4.0
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 4.0
The Cat ReturnsRated ★ 5.0