Movies
Ratings
856
Thunderbolts*Rated ★ 3.0
The Wild RobotRated ★ 4.0
The Man Standing NextRated ★ 4.0
Handsome GuysRated ★ 3.0
The MimicRated ★ 2.5
MonsterRated ★ 4.5
Shutter IslandRated ★ 4.5
Perfect DaysRated ★ 4.5
Late Night With the DevilRated ★ 3.5
Godzilla x Kong: The New EmpireRated ★ 3.0
Madame WebRated ★ 0.5
a Wild RoomerRated ★ 4.0
Dungeons & Dragons: Honor Among ThievesRated ★ 4.0
The Super Mario Bros. MovieRated ★ 3.0
Transformers: Rise of the BeastsRated ★ 1.5
The Boy and the HeronRated ★ 4.5
SmugglersRated ★ 3.0
Concrete UtopiaRated ★ 4.0
OppenheimerRated ★ 4.5
The RoundupRated ★ 3.0