Series
Ratings
175
TriggerRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5- DoubtRated ★ 4.0
Baby ReindeerRated ★ 2.0
The WhirlwindRated ★ 5.0
Sweet and Sour ChickenRated ★ 2.5
3 Body ProblemRated ★ 3.0
Once Upon a Boyhood Season 1Rated ★ 3.5
Gyeongseong Creature Season 1Rated ★ 3.0
A Shop for KillersRated ★ 1.5
LTNSRated ★ 1.0
Doona!Rated ★ 3.5
Moving Season 1Rated ★ 3.5
Daily Dose of SunshineRated ★ 3.0
A Killer ParadoxRated ★ 4.0
D.P. Season 2Rated ★ 4.5
Hellbound Season 1Rated ★ 3.5
Bloodhounds Season 1Rated ★ 4.0
Dr. Romantic Season 3Rated ★ 4.5
The Mandalorian Season 3Rated ★ 4.0