Titles you rated
The Imitation GameRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 3.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
DreamgirlsRated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 4.0
High School Musical 3: Senior YearRated ★ 4.0
High School Musical 2Rated ★ 4.0- Highway StarRated ★ 3.0
Welcome to DongmakgolRated ★ 3.5
InterstellarRated ★ 3.5
Begin AgainRated ★ 4.0
Monsters, Inc.Rated ★ 3.5
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Kung Fu PandaRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 3.0
Toy StoryRated ★ 4.0
CrossingRated ★ 5.0
The Bucket ListRated ★ 5.0
Children of HeavenRated ★ 5.0