Movies
Ratings
66
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.0
ThorRated ★ 3.0
A Bittersweet LifeRated ★ 3.0
Step Up RevolutionRated ★ 4.0
OrphanRated ★ 3.0
Step Up 2: The StreetsRated ★ 5.0
The Hunger GamesRated ★ 4.0
HulkRated ★ 5.0
Step Up 3DRated ★ 5.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 5.0
21Rated ★ 4.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 5.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 5.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 5.0
200 Pounds BeautyRated ★ 4.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 5.0
King KongRated ★ 3.0
The Incredible HulkRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 5.0