Titles you rated
Seraph of the End: Vampire ReignRated ★ 4.0
Tokyo GhoulRated ★ 5.0
Jang Ok Jung, Living by LoveRated ★ 3.0
Ouran High School Host ClubRated ★ 5.0
The Little Drummer GirlRated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.0
When the Camellia BloomsRated ★ 4.0
A Love So BeautifulRated ★ 3.5
Killing EveRated ★ 4.0
Killing EveRated ★ 4.5
Be MelodramaticRated ★ 5.0
Pride and PrejudiceRated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 4.0- Sherlock UncoveredRated ★ 5.0
ChernobylRated ★ 5.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.5- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0