Movies
Ratings
186
Law Abiding CitizenRated ★ 4.0
Shaun of the DeadRated ★ 5.0
Dawn of the DeadRated ★ 4.0
Silent HillRated ★ 4.0
Wallace & Gromit: A Matter of Loaf and DeathRated ★ 4.0
Good Will HuntingRated ★ 4.0
Ip ManRated ★ 4.0
1408Rated ★ 4.0
Madagascar 3: Europe's Most WantedRated ★ 2.0
MadagascarRated ★ 4.0
[REC]Rated ★ 4.0
Madagascar: Escape 2 AfricaRated ★ 3.5
Kung Fu Panda 2Rated ★ 3.5
War of the ArrowsRated ★ 3.5
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
Wallace & Gromit: A Close ShaveRated ★ 5.0
Shrek the ThirdRated ★ 3.0
The GameRated ★ 3.5
Resident Evil: RetributionRated ★ 3.0
The Yellow SeaRated ★ 3.0