Movies
Ratings
32
Terminator SalvationRated ★ 5.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 5.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 5.0
TransformersRated ★ 5.0
The Evil DeadRated ★ 4.0
Valentine's DayRated ★ 3.0
TitanicRated ★ 4.0
Terminator 3: Rise of the MachinesRated ★ 4.0
TakenRated ★ 5.0
Shutter IslandRated ★ 4.0
Starship TroopersRated ★ 4.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.0
General's Son IIRated ★ 4.0
Music and LyricsRated ★ 4.0
127 HoursRated ★ 3.0- The ScamRated ★ 4.0
Indiana Jones and the Temple of DoomRated ★ 4.0
Men in Black 3Rated ★ 3.0
Jurassic ParkRated ★ 4.0
RidersRated ★ 3.0