Movies
Ratings
37
Justice HighRated ★ 2.5
True FictionRated ★ 2.0
Hit-and-Run SquadRated ★ 2.0
PeppermintRated ★ 2.5
Hunter KillerRated ★ 2.0
UnstoppableRated ★ 3.0
ExitRated ★ 3.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 3.0
The Mummy ReturnsRated ★ 2.0
A Dirty CarnivalRated ★ 3.0
Hello GhostRated ★ 3.0
Iron ManRated ★ 4.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 1.0
HellboyRated ★ 5.0
Schindler's ListRated ★ 5.0
About TimeRated ★ 5.0
The Great BeautyRated ★ 5.0