Movies
Ratings
37
X-Men: The Last StandRated ★ 4.0
Quantum of SolaceRated ★ 3.0
FrozenRated ★ 3.0
AvatarRated ★ 3.0
SecretRated ★ 4.0
HancockRated ★ 4.0
Woochi : The Demon SlayerRated ★ 3.0
X-Men: First ClassRated ★ 3.0
School of RockRated ★ 5.0
Howl's Moving CastleRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 3.0
The Dark KnightRated ★ 4.0
I Am Number FourRated ★ 3.0
The AvengersRated ★ 5.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 5.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 5.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 5.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 5.0