Movies
Ratings
563
The WitnessRated ★ 3.0
The Spy Gone NorthRated ★ 3.0
The Greatest ShowmanRated ★ 4.5
Maze Runner: The Death CureRated ★ 3.0
Black PantherRated ★ 4.0
CocoRated ★ 4.5
The OutlawsRated ★ 3.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 5.0
1987: When the Day ComesRated ★ 5.0
ForgottenRated ★ 1.5
The Chronicles of Narnia: Prince CaspianRated ★ 3.5
Thor: RagnarokRated ★ 5.0
RV: Resurrected VictimsRated ★ 1.5
Lucid DreamRated ★ 2.0
CarolRated ★ 2.0
Fifty Shades of GreyRated ★ 3.0
Midnight RunnersRated ★ 3.5
Memoir of a MurdererRated ★ 1.5
A Taxi DriverRated ★ 5.0
I Can SpeakRated ★ 5.0