Movies
Ratings
61
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 4.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 4.0
The Man from NowhereRated ★ 4.0
Saw VIRated ★ 4.0
EquilibriumRated ★ 5.0
Underworld: EvolutionRated ★ 4.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 3.0
The IncrediblesRated ★ 4.0
Warm BodiesRated ★ 4.0
Superman ReturnsRated ★ 4.0
Dawn of the DeadRated ★ 4.0
Man of SteelRated ★ 4.0
The Phantom of the OperaRated ★ 4.0
Crows ZeroRated ★ 4.0
Paradise MurderedRated ★ 3.0
Ninja AssassinRated ★ 1.0
Save the Green Planet!Rated ★ 4.0
Battle: Los AngelesRated ★ 4.0
Charlie's Angels: Full ThrottleRated ★ 2.0