Movies
Ratings
351
The First LapRated ★ 3.0
One Fine Spring DayRated ★ 4.5
Blue ValentineRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 4.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 3.5
Black PantherRated ★ 3.5
Tomorrow I Will Date With Yesterday's YouRated ★ 3.5
Your Name.Rated ★ 3.5
BuriedRated ★ 3.5
A Hard DayRated ★ 4.0
Our Little SisterRated ★ 3.5
Crazy, Stupid, Love.Rated ★ 3.0
Life of PiRated ★ 4.5
Bridget Jones's BabyRated ★ 3.0
American MadeRated ★ 3.5
War for the Planet of the ApesRated ★ 3.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
Our SunhiRated ★ 3.5
Justice LeagueRated ★ 3.0
47 Meters DownRated ★ 3.5