Movies
Ratings
148
Inglourious BasterdsRated ★ 5.0
Just FriendsRated ★ 5.0
LifeRated ★ 4.0
IdentityRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 4.0
DisturbiaRated ★ 3.5
FameRated ★ 4.0
I Am LegendRated ★ 5.0
Edge of TomorrowRated ★ 5.0
WhiplashRated ★ 5.0
The PrestigeRated ★ 5.0
Pacific RimRated ★ 3.5
MulanRated ★ 5.0
A Beautiful MindRated ★ 4.0
Love ActuallyRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 4.0
The Butterfly EffectRated ★ 4.5
Saving Private RyanRated ★ 4.0
Notting HillRated ★ 4.0
The Blind SideRated ★ 5.0