Titles you rated
Deadpool 2Rated ★ 4.0
Dallas Buyers ClubRated ★ 4.5
Thor: RagnarokRated ★ 4.0
The OutlawsRated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.0
Easy RiderRated ★ 4.0
Small Town RivalsRated ★ 3.0
AcceptedRated ★ 3.5
Sex Is ZeroRated ★ 3.0
My Teacher, Mr. KimRated ★ 3.0
TroyRated ★ 3.5
Once Upon a Time in a BattlefieldRated ★ 3.0
Penguins of MadagascarRated ★ 3.0
OldboyRated ★ 3.0
Hail, Caesar!Rated ★ 4.0
Home AloneRated ★ 3.0
Nymphomaniac: Vol. IIRated ★ 4.0
Nymphomaniac: Vol. IRated ★ 3.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.5
DaredevilRated ★ 3.0