Movies
Ratings
842
The Princess Diaries 2: Royal EngagementRated ★ 4.0
The RaidRated ★ 3.5
The GrandmasterRated ★ 3.5
HeroRated ★ 4.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 3.5
Legend of the Fist: The Return of Chen ZhenRated ★ 4.0
End of WatchRated ★ 3.5
Confidential AssignmentRated ★ 3.5
Escape PlanRated ★ 3.5
The Hitman's BodyguardRated ★ 4.0
The DepartedRated ★ 3.5- My Father Is HeroRated ★ 4.0
The MercilessRated ★ 3.0
AssassinationRated ★ 4.0
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0
2 Fast 2 FuriousRated ★ 4.0
Dracula UntoldRated ★ 3.0
The Karate KidRated ★ 2.0
Ip Man 3Rated ★ 3.0
Fist of LegendRated ★ 4.0