Titles you rated
Jurassic ParkRated ★ 3.0
The Dark KnightRated ★ 4.0
Finding NemoRated ★ 4.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 3.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 3.0
300Rated ★ 3.0
Men in BlackRated ★ 4.0
The TerminatorRated ★ 4.0
The Lion KingRated ★ 5.0
Sister Act 2: Back in the HabitRated ★ 4.0
LeonRated ★ 5.0
GladiatorRated ★ 5.0
The Da Vinci CodeRated ★ 3.0
Uptown GirlsRated ★ 3.0
August RushRated ★ 3.0
Ri¢hie Ri¢hRated ★ 3.0
Rush HourRated ★ 3.0
BeethovenRated ★ 2.0