Titles you rated
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 4.0
My Boss, My HeroRated ★ 4.0
Crush and BlushRated ★ 3.0
My Wife Got MarriedRated ★ 3.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 5.0
Total RecallRated ★ 4.0
SunnyRated ★ 3.0
Open CityRated ★ 3.0
The Mummy: Tomb of the Dragon EmperorRated ★ 3.0
Hellboy II: The Golden ArmyRated ★ 2.0
MegamindRated ★ 3.0
Pacific RimRated ★ 4.0
Ice Age: The MeltdownRated ★ 4.0
Good Morning PresidentRated ★ 3.0
HanbandoRated ★ 5.0
HellboyRated ★ 4.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.0
TRON: LegacyRated ★ 3.0
BattleshipRated ★ 3.0
The Chronicles of Narnia: Prince CaspianRated ★ 2.0